Supervízna skupina s Jánom Ballx a Zuzanou Palenčárovou

Milí kolegovia,

ponúkame vám možnosť kontinuálnej práce a vzdelávania v uzatvorenej supervíznej skupine pod vedením certifikovaných supervízorov MUDr. Jána Ballx a Mgr. Zuzany Palenčárovej.

 • Účastníci: 10-12
 • Termín: Predpokladaný začiatok jeseň 2024. Stretávali by sme sa 6x do roka v odstupoch každé 2 mesiace.
 • Čas: Piatky od 13:00 do 18:00 (Ak sa skupina zhodne, je možná prípadná dohoda aj na iných časoch). Celkovo 6 hodín práce (6 x 45 min. práce – vrátane prestávky 2x15min).
 • Miestom stretnutí: Ambulancia Psychoterapia na Železničiarskej ulici 4 v Bratislave. Pre viac info www.psychoterapia.sk/#contact-section
 • Pre koho je skupina určená: Pre kolegov, ktorí majú aktívnu skúsenosť s prácou s klientom (akéhokoľvek veku), v pokročilom štádiu svojho vzdelávania v psychoterapii alebo s ukončeným vzdelávaním v psychoterapii. Členovia skupiny by boli vybraní na základe doterajších skúseností tak, aby skupina ako celok fungovala s cieľom integrácie rôznorodej praxe, primeranej miery skúseností a užitočnej teórie.
 • Cena: 75 €, vrátane potvrdenia o účasti. Úhrada bude požadovaná vopred za 2 stretnutia (150 €) po záväznom prihlásení sa.

Záväzné objednávanie bude čoskoro sprístupnené tu cez prihlasovací formulár

Pre záväzné objednanie prosím vyplňte tento prihlasovací formulár  Pre bližšie informácie o priebehu podujatia nás môžete kontaktovať prostredníctvom mailu: info@centrumpsyche.sk alebo telefonicky na tel. č.: +421 915 156 800.
  V závislosti od obsadenosti kapacity podujatia vám po objednávke potvrdíme vašu účasť a pošleme vám bližšie informácie o platbe.

  Supervízna skupina
  Zuzana Palenčárová

  Zuzana Palenčárová

  Som klinická psychologička a psychoterapeutka, psychoterapeuticky pracujem od roku 2000 prevažne s deťmi, adolescentami a rodinami. Ucelený supervízny výcvik som absolvovala v CoachingPlus. Supervízii sa venujem posledné dva roky, neustále som pod supervíziou aj hypervíziou. Môj supervízorský prístup považujem za integratívny, postavený na pilieroch môjho vzdelania a terapeutickej skúsenosti vychádzajúcej z humanistického a dialogického princípu Geštalt terapie, psychodynamického prístupu katatýmno-imaginatívnej psychoterapie a na traumu zameraného prístupu EMDR. Rada využívam experiment a tvorivosť v práci s telom, imagináciami, rôznymi symbolickými vyjadreniami a arteterapiou. Viac o mne na centrumpsyche.sk/o-nas/.

  Ján Ballx

  Ján Ballx

  Som psychiater, psychoterapeuticky pracujem od roku 1997. Na zoznam psychoterapeutov SPS som bol zapísaný v roku 2003. Ucelený supervízny výcvik som absolvoval v Gestalt modalite v rokoch 2011-2012 v IVGT Praha. Samostatnú supervíznu prax mám už viac ako 15 rokov v klinickej oblasti duševného zdravia a kontinuálne som pod supervíziou aj hypervíziou. Môj supervízorský prístup považujem za integratívny, postavený na rôznorodej praktickej skúsenosti a blízkych odborných spoluprácach. www.psychoterapia.sk/#about-section