Online: Podporná skupina pre ženy na materskej a rodičovskej dovolenke

Si žena po pôrode, resp. na materskej a rodičovskej dovolenke a hľadáš bezpečný priestor, v ktorom môžeš otvorene zdieľať ako prežívaš všetky zmeny spojené s novou rolou matky? V skupine žien s podobnými príbehmi vedenou psychologičkou môžeš byť vypočutá a zažiť prijatie, pochopenie a podporu, ktorej sa ti z okolia nie vždy dostáva v takej forme, akú potrebuješ.

Termín: Každý týždeň, vždy v utorok
Prvé stretnutie: 25. 6. 2024 o 10:00
Forma: Online (Zoom)
Trvanie: 60 -90 min (podľa počtu účastníčok)
Cena: 20 Eur (6-12 účastníčok)
Vedie: Mgr. Ivana Švarcová

 • Môžeš byť v blízkosti svojho dieťatka a pripojiť sa online cez Zoom.
 • Keďže je skupina otvorená, prídeš vtedy, keď to budeš potrebovať a dovolia ti to aj ostatné okolnosti a súčasne môžeš byť v blízkej vzdialenosti od dieťatka.
 • Stretnutia bez tematického zamerania striedajú tematické stretnutia.
 • Na osobných konzultáciách či podporných skupinách sa rodičia cítia bezpečne, vypočutí, prijatí, prepojení, inšpirovaní k zmenám v ich role rodičov.
 • Nachádzajú tu svoje vlastné riešenia ako udržať rovnováhu v radostiach a strastiach rodičovstva. Spôsob ako byť vedomým rodičom a inšpiráciou aj pre svoje deti.

Záväzné objednávanie bude čoskoro sprístupnené tu cez prihlasovací formulár

Pre záväzné objednanie prosím vyplňte tento prihlasovací formulár  Pre bližšie informácie o priebehu podujatia nás môžete kontaktovať prostredníctvom mailu: info@centrumpsyche.sk alebo telefonicky na tel. č.: +421 915 156 800.
  V závislosti od obsadenosti kapacity podujatia vám po objednávke potvrdíme vašu účasť a pošleme vám bližšie informácie o platbe.

  Podporná skupina pre ženy na materskej